Uitslagen in 2011 op de Bondsfeesten van Limbricht, Schinnen, Merkelbeek en Heerlerheide. ZLF Maasbracht en OLS Stokkem (België)
Uitslagen bondsfeest Heerlerheide 2011
Prijs | Onderdeel | Naam | Punten |
---|---|---|---|
2e | Beste defilé klasse A | Sint Salvius Limbricht | 278 |
3e | Mooiste bordjesdrager in uniform | Erik Hermans | 278 |
Ere | Beste tambour jeugddivisie | Marco Lebens | 85,2 (promotie) |
1e | Beste tambour jeugddivisie | Patrick Timmers | 85,1 (promotie) |
1e | Beste hoornblazer jeugddivisie | Erik Hermans | 82,4 |
1e | Sectie B klaroenkorpsen 1e divisie | Sint Salvius Limbricht | 84,2 |
1e | Beste commandant nieuwe exercitie | Jan Lebens | 385,5 |
2e | Beste commandant nieuwe presentatie | Jan Lebens | 360,5 |
1e | Nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 494 |
1e | Korpsschieten A-klasse | A Schutterij Sint Salvius | 1 X 18 (2 X 18 kavelen) |
1e | Korpsschieten C-klasse | C2 Schutterij Sint Salvius | 1 X 18 (1 X 18 kavelen) |
2e | Korpsschieten C-klasse | C1 Schutterij Sint Salvius | 1 X 18 (1 X 17 kavelen) |
Uitslagen Bondsfeest Merkelbeek
Prijs | Onderdeel | Naam | Punten |
---|---|---|---|
1e | Beste Defilé Klasse A | Sint Salvius Limbricht | 283 |
1e | Mooiste bordjesdrager in uniform | Eric Hermans | 279 |
1e | Beste vaandeldrager | Ton Kleinjtes | 280 |
1e | Mooiste bielemannengroep | Peter Schaeks | 190 |
Ere | Beste tambour Jeugddivisie | Marco Lebens | 83,8 |
1e | Beste tambour Jeugddivisie | Patrick Timmers | 83,6 |
Ere | Beste hoornblazer jeugddivisie | Eric Hermans | 82,7 |
1e | Beste commandant nieuwe exercitie | Jan Lebens | 287 |
1e | Nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 382,3 |
2e | Beste commandant nieuwe presentatie | Jan Lebens | 363,8 |
3e | Korpsschieten A-zestal | Sint Salvius Limbricht | |
1e | Korpsschieten B-zestal | Sint Salvius Limbricht | |
1e | Korpsschieten C-zestal | Sint Salvius Limbricht C2 | |
2e | Korpsschieten C-zestal | Sint Salvius Limbricht C1 |
Uitslagen ZLF Maasbracht
Prijs | Onderdeel | Naam | Punten |
---|---|---|---|
1e (nl) | Beste houding optocht nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 189 |
3e (nl) | Beste vaandeldrager nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 187 |
2e | Beste Bielemannengroep | Sint Salvius Limbricht | 185 |
2e | Beste nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 3652 |
2e | Beste commandant nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 191 |
1e | Solisten 2e divisie tamboers | Rudi Hendriks | 425 |
1e | Solisten 5e divisie tamboers | Rowdy Heijligers | 417 |
1e | Solisten jeugddivisie tamboers | Marco Lebens | 424 |
Uitslagen OLS 2011 Stokkem
Prijs | Divisie | Naam | Punten |
---|---|---|---|
6e | 5e slagwerk | Rowdy Heijligers | 86,80 |
1e | 5e blaaswedstrijden | Stefanie Vleeshouwers | 82 |
1e | Jeugddivisie blaaswedstrijden | Eric Hermans | 85,50 |
1e | 1e Sectie B | Drumband | 1779 |
5e | Beste commandant nieuwe exercitie | Jan Lebens | 178,10 |
3e | Beste tambour majoor 1e divisie | Math Cremers | 174 |
7e | Beste defile NEG (Nieuwe exercitie gewapend) | Schutterij Sint Salvius Limbricht | 356 |
Koningschieten 2011
Titel | Naam | Aantal schoten |
---|---|---|
Jonker | Michelle Vleeshouwers | |
Drumbandkoning | Rudi Hendriks | 372 |
Koning | Salvian van Cleef | 248 |
Cafe Salden bokaal | Roy Cremers |
Bondsfeest Schinnen 2011
Onderdeel | Naam | Punten | Prijs |
---|---|---|---|
Drumbands Sectie B klaroenkorpsen 1e Divisie | Sint Salvius Limbricht | 83,3 | 1e |
Mooiste geheel Klasse A | Sint Salvius Limbricht | 277 | 3e |
Beste vaandeldrager | Sint Salvius Limbricht (Ton Kleintjes) | 283 | 1e |
Mooiste Bielemangroep | Sint Salvius Limbricht (Peter Schaeks) | 188 | 1e |
Beste tamboer Jeugddivisie | Marco Lebens | 83,5 | Ere |
Beste tamboer Jeugddivisie | Patrick Timmers | 82,2 | 1e |
Beste tamboer 5e Divisie | Cyriel Lemans | 83 | 1e |
Beste Hoornblazer Jeugddivisie | Erik Hermans | 81,2 | 1e |
Beste Hoornblazer 5e divisie | Michelle Vleeshouwers | 1e | |
Beste tamboer-majoor | Sint Salvius Limbricht (Math Cremers) | 94 | 2e |
Beste commandant nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht (Jan Lebens) | 26 | 1e |
Nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 201,5 | 1e |
Uitslagen 1e Bondsfeest 2011 te Limbricht
Prijs | Deelnemer | Plaats | Punten |
---|---|---|---|
Beste Houding optocht, klasse A | |||
Ere prijs | Oirsbeek | 285,5 | |
1e prijs | Schimmert | 282 | |
2e prijs | Amstenrade | 279 | |
Beste Houding optocht, klasse B | |||
Ere prijs | Schinnen | 275,5 | |
1e prijs | Geleen | 274 | |
2e prijs | Meerssen | 273 | |
Beste Houding optocht, klasse C | |||
Ere prijs | Brunssum | 278 | |
1e prijs | Heerlen | 269 | |
2e prijs | Stein | 268 | |
Beste defilé, klasse A | |||
Ere prijs | Amstenrade | 281 | |
1e prijs | Oirsbeek | 281 | |
2e prijs | Schimmert | 277 | |
Beste defilé, klasse B | |||
Ere prijs | Vaesrade | 275 | |
1e prijs | Geleen | 271 | |
2e prijs | Merkelbeek | 269 | |
Beste defilé, klasse C | |||
Ere prijs | Puth | 272 | |
1e prijs | Brunssum | 269 | |
2e prijs | Heerlen | 267 | |
Mooiste militair uniform | |||
1e prijs | Vaesrade | 281 | |
Mooiste fantasie uniform | |||
1e prijs | Schimmert | 276 | |
Hoogst aantal gewapende leden | |||
1e prijs | Amstenrade | 29 | |
Mooiste Koningin (18) | |||
Ere prijs | Doenrade | 190 | |
1e prijs | Vaesrade | 188 | |
1e prijs | Schimmert | 186 | |
1e prijs | Spaubeek | 185 | |
Mooiste koning (in uniform) (19) | |||
Ere prijs | Doenrade | 189 | |
1e prijs | Amstenrade | 187 | |
1e prijs | Spaubeek | 185 | |
Mooiste koning (in jacquet) (20) | |||
Ere prijs | Schimmert | 184 | |
Mooiste keizerin (21) | |||
Ere prijs | Brunssum | 179 | |
Mooiste keizer (22) | |||
Ere prijs | Brunssum | 181 | |
Mooiste generaal (23) | |||
1e prijs | Oirsbeek | 169 | |
2e prijs | Vaesrade | 163 | |
Modelste generaal (24) | |||
1e prijs | Klimmen | 185 | |
2e prijs | Geleen | 175 | |
Beste vaandeldrager (25) | |||
Ere prijs | Oirsbeek | 283 | |
1e prijs | Amstenrade | 281 | |
2e prijs | Schimmert | 278 | |
3e prijs | Vaesrade | 277 | |
Mooiste Marketenstergroep (26) | |||
1e prijs | Vaesrade | 173 | |
2e prijs | Schaesberg | 173 | |
3e prijs | Sweikhuizen | 169 | |
Mooiste binnenkomen Klasse A | |||
Ere prijs | Oirsbeek | 140 | |
1e prijs | Klimmen | 139,25 | |
2e prijs | Spaubeek | 138 | |
Mooiste binnenkomen Klasse B | |||
Ere prijs | Geleen | 134,5 | |
1e prijs | Meerssen | 134,25 | |
2e prijs | Vaesrade | 133,75 | |
Mooiste binnenkomen Klasse C | |||
Ere prijs | Brunssum | 132 | |
1e prijs | Sweikhuizen | 130,5 | |
2e prijs | Heerlen | 130,5 | |
Mooiste geheel | |||
Ere prijs | Schimmert | 285 | |
1e prijs | Spaubeek | 283 | |
2e prijs | Oirsbeek | 283 | |
3e prijs | Vaesrade | 282 | |
Beste Tamboer 5e divisie (2) | |||
Ere prijs | M. Meijs | Puth | 84,5 |
1e prijs | L. Muris | Geleen | 84,1 |
1e prijs | H. Meijs | Puth | 83,7 |
Beste Tamboer 4e divisie (3) | |||
Ere prijs | D. Goffin | Doenrade | 86,3 |
1e prijs | R. Nieste | Geleen | 84,6 |
Mooiste bordjesdrager in uniform (13) | |||
Ere prijs | Stein | 281 | |
1e prijs | Brunssum | 280 | |
2e prijs | Oirsbeek | 279 | |
3e prijs | Doenrade | 278 | |
4e prijs | Spaubeek | 276 | |
Mooiste bielenmangroep (14) | |||
1e prijs | Schinnen | 187 | |
2e prijs | Vaesrade | 180 | |
Beste blazer jeugd-divisie (6) | |||
Ere prijs | F. Lemmens | Geleen | 84,2 |
Beste blazer 5e divisie (7) | |||
Ere prijs | I. Peil | Geleen | 81,8 |
Beste linkerguide (28) | |||
1e prijs | Spaubeek | 188 | |
2e prijs | Klimmen | 185 | |
Beste rechterguide (29) | |||
1e prijs | Spaubeek | 188 | |
2e prijs | Klimmen | 185 | |
Beste commandant nieuwe presentatie (31) | |||
Ereprijs | Oirsbeek | 368,75 | |
1e prijs | Amstenrade | 365,75 | |
2e prijs | Heerlerheide | 361,75 | |
3e prijs | Schimmert | 358,5 | |
Oude excercitie | |||
1e prijs | Oirsbeek | 148,5 | |
2e prijs | Klimmen | 142 | |
3e prijs | Spaubeek | 137 | |
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse A | |||
Ere prijs | Oirsbeek | 706,5 | |
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse B | |||
Ere prijs | Vaesrade | 680,8 | |
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse C | |||
Ere prijs | Brunssum | 679 | |
Korpsschieten A-zestal | |||
1e prijs | Merkelbeek | ||
2e prijs | Schinnen | ||
3e prijs | Meerssen | ||
4e prijs | Oirsbeek | ||
5e prijs | Schaesberg | ||
Korpsschieten B-zestal | |||
1e prijs | Spaubeek | ||
2e prijs | Merkelbeek | ||
3e prijs | Schimmert | ||
4e prijs | Geleen | ||
5e prijs | Schinnen | ||
Korpsschieten C-zestal | |||
1e prijs | Geleen | ||
2e prijs | Schaesberg | ||
3e prijs | Schimmert |