ZLF Nieuwstadt 15 juli 2018

OnderdeelPrijsDeelnemerPunten
Beste houding optocht NE5e plaatsSint Salvius Limbricht365
Beste Defile NE5e plaatsSint Salvius Limbricht316
Mooiste geheel NE1e plaatsSint Salvius Limbricht369
Mooiste Uniform7e plaats na lotingSint Salvius Limbricht362
Beste Vaandeldrager NE7e plaats na lotingSint Salvius Limbricht177
Beste Bordjesdrager NE5e plaatsBjarne Diederen178
Mooiste koningspaar in Jacquet1e plaats Jan Lebens / Carola Schrijver569
Mooiste koningin2e plaatsCarola Schrijver563
Beste Bielemangroep3e plaatsCharel Cleuskens / Hans Jamar546
Beste Marketentstersgroep3e plaatsSint Salvius Limbricht552
Klaroenkorpsen 1ste divisie2e plaatsSint Salvius Limbricht86,4
Tamboer Majoor 1ste divisie 3e plaatsRudi Hendriks88,4
Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk2e plaatsFinn Schaeks87,2
Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk9e plaatsBjarne Diederen84,7
Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk19e plaats n.l.Vik Lebens82,8
Solistenwedstrijden 5ᵈᵉ divisie slagwerk6e plaatsLoeka Diederen84,1
Solistenwedstrijden jeugd-divisie blaasinstrumenten5e plaatsSanne Cremers83,5
Solistenwedstrijden 5e-divisie blaasinstrumenten1e plaatsMarit Hermans85

OLS Raam 1 juli 2018

Uitslagen OLS 2018 Raam / Kinrooi

OnderdeelPrijsDeelnemerPunten
Beste bordjesdrager nieuwe exercitie gewapend8e plaatsBjarne Diederen87,17 %
Beste commandant nieuwe exercitie gewapend9e plaatsFrank Lebens91,25 %
Beste defilé nieuwe exercitie gewapend13e plaatsSint Salvius Limbricht88,25 %
Beste houding optocht nieuwe exercitie gewapend6e plaatsSint Salvius Limbricht91,75 %
Beste tambour-majoor nieuwe exercitie gewapend12e plaatsRudi Hendriks89,93 %
Beste vaandeldrager nieuwe exercitie gewapend8e plaats n.l.87,75 %
Mooiste geheel nieuwe exercitie gewapend22e plaats n.l.Sint Salvius Limbricht90,33 %
Mooiste koningin nieuwe exercitie gewapend28e plaatsCarola Schrijver83,17 %
Esprit prijs4e plaatsSint Salvius Limbricht83,48 %
Beste bielemannengroep2e plaatsCharel Cleuskens / Hans Jamar92 %
Mooiste koningspaar in jacquet3e plaatsJan Lebens / Carola Schrijver88,67 %
Beste marketentstergroep nieuwe exercitie2e plaats n.l.Sint Salvius Limbricht90,17 %
Nieuwe exercitie8e plaatsSint Salvius Limbricht89,43 %
Beste commandant nieuwe exercitie9e plaatsFrank Lebens88,33 %
Marswedstrijden 1e-divisie, sectie B1e prijsSint Salvius Limbricht92,67 %
Beste tamboer-majoor 1e-divisie2e plaatsRudi Hendriks90,3 %
Concertwedstrijden jeugd-divisie, sectie A2e plaatsSint Salvius Limbricht84,25 %
Solistenwedstrijden 5e-divisie blaasinstrumenten6e plaatsMarit Hermans84, %
Solistenwedstrijden jeugd-divisie blaasinstrumenten5e plaatsSanne Cremers85,3 %
Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk2e prijsFinn Schaeks86,1 %
Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk6e prijsVik Lebens84,4 %
Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk22e plaats n.l.Bjarne Diederen82,6 %
Solistenwedstrijden jeugd-divisie slagwerk32e plaats n.l.Roan Sleven80,4 %

Bondsfeesten

4e bondsfeest Doenrade 2 september 2018

n.n.b.

3e bondsfeest Vaesrade 26 augustus 2018

n.n.b.

2e bondsfeest Sweikhuizen 17 juni 2018

Uitslagen 2e bondsfeest Sweikhuizen 2018

Uitslagen 2e bondsfeest Sweikhuizen 17 juni 2018
OnderdeelPrijsNaamPunten
Mooiste Binnenkomen klasse A1e173,7
Mooiste geheel klasse A2e180
Beste houding optocht Klasse AEre185
Beste defilé Klasse AEre177
Mooiste bordjesdrager in uniformEreBjarne Diederen182
Mooiste bielemangroepEre141
Beste tamboer - JeugddivisieEreFin Schaeks85,1
Beste tamboer - Jeugddivisie1eVik Lebens83
Beste tamboer - Jeugddivisie1eBjarne Diederen83,1
Beste tamboer - Jeugddivisie1eRoan Sleven80,3
Beste tamboer - 5e divisie1eLoeka Diederen81,6
Beste Hoornblazer Jeugddivisie1eMarit Hermans81,3
Beste Hoornblazer Jeugddivisie1eSanne Cremers81,4
Klaroenkorpsen sectie B 1e divisie1e (1e rank)85,3
Jeugdkorpsen 5e divisie1e83
Beste Tamboer-MajoorEreRudi Hendriks87,2
Nieuwe exercitieEre277
Beste commandant nieuwe exerciteEreFrank Lebens160
Beste commandant nieuwe presentatieEreFrank Lebens751
Korpsschieten1eA-zestal
Korpsschieten4eB-zestal
Korpsschieten1eC-zestal
Hoogste aantal punten Klasse AEre535,7

1e bondsfeest Sittard 10 Juni 2018

Uitslagen 1e bondsfeest Sittard 2018

Uitslagen 1e bondsfeest Sittard 10 juni 2018
OnderdeelPrijsNaamPunten
Mooiste geheel klasse A3e170
Beste houding optocht Klasse A2e179
Beste defilé Klasse A2e168
Mooiste bordjesdrager in uniformEreBjarne Diederen188
Mooiste bielemangroepEre138
Mooiste Marketenstersgroep1e186,3
Jongste SolistVik Lebens
Beste tamboer - JeugddivisieEreFin Schaeks85
Beste tamboer - Jeugddivisie1eVik Lebens82,8
Beste tamboer - Jeugddivisie1eBjarne Diederen82,3
Beste tamboer - Jeugddivisie1eRoan Sleven79,2
Beste tamboer - 5e divisie1eLoeka Diederen79,4
Beste Hoornblazer Jeugddivisie1eMarit Hermans80,3
Beste Hoornblazer Jeugddivisie1eSanne Cremers80
Klaroenkorpsen sectie B 1e divisie1e (1e rank)84,1
Jeugdkorpsen 5e divisie1e80,4
Nieuwe exercitieEre312,5
Beste commandant nieuwe exerciteEreFrank Lebens164
Korpsschieten1eA-zestal
Korpsschieten4eB-zestal
Korpsschieten2eC-zestal