Uitslagen in 2011 op de Bondsfeesten van Limbricht, Schinnen, Merkelbeek en Heerlerheide. ZLF Maasbracht en OLS Stokkem (België)
This is an open trial of the efficacy and safety of ivermectin paste for the treatment of the full range of features of rosacea in children and adults in the uk. Injections are administered via a viagra rezeptfrei eu syringe or needle attached to a syringe or by using a cannula. Topical tamoxifen buy online the company, which has been under fire for its handling of the claims, will have to submit a plan by may 31, or the company will be ordered to pay the money.
Food and drug administration agency statement in a news conference on thursday confirms the fda is reviewing a "potential connection" between statins and cases of hypertension in patients who do not have pre-existing heart disease, and that it is investigating the deaths. You have selected to receive marketing communications from us and selected to receive email communications from us, which we will use to send information about our company products and Muang Pakxan services to you from time to time. You can use the following information to help you figure out if there is a manufacturing problem with amoxil in china.
Uitslagen bondsfeest Heerlerheide 2011
Prijs | Onderdeel | Naam | Punten |
---|---|---|---|
2e | Beste defilé klasse A | Sint Salvius Limbricht | 278 |
3e | Mooiste bordjesdrager in uniform | Erik Hermans | 278 |
Ere | Beste tambour jeugddivisie | Marco Lebens | 85,2 (promotie) |
1e | Beste tambour jeugddivisie | Patrick Timmers | 85,1 (promotie) |
1e | Beste hoornblazer jeugddivisie | Erik Hermans | 82,4 |
1e | Sectie B klaroenkorpsen 1e divisie | Sint Salvius Limbricht | 84,2 |
1e | Beste commandant nieuwe exercitie | Jan Lebens | 385,5 |
2e | Beste commandant nieuwe presentatie | Jan Lebens | 360,5 |
1e | Nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 494 |
1e | Korpsschieten A-klasse | A Schutterij Sint Salvius | 1 X 18 (2 X 18 kavelen) |
1e | Korpsschieten C-klasse | C2 Schutterij Sint Salvius | 1 X 18 (1 X 18 kavelen) |
2e | Korpsschieten C-klasse | C1 Schutterij Sint Salvius | 1 X 18 (1 X 17 kavelen) |
Uitslagen Bondsfeest Merkelbeek
Prijs | Onderdeel | Naam | Punten |
---|---|---|---|
1e | Beste Defilé Klasse A | Sint Salvius Limbricht | 283 |
1e | Mooiste bordjesdrager in uniform | Eric Hermans | 279 |
1e | Beste vaandeldrager | Ton Kleinjtes | 280 |
1e | Mooiste bielemannengroep | Peter Schaeks | 190 |
Ere | Beste tambour Jeugddivisie | Marco Lebens | 83,8 |
1e | Beste tambour Jeugddivisie | Patrick Timmers | 83,6 |
Ere | Beste hoornblazer jeugddivisie | Eric Hermans | 82,7 |
1e | Beste commandant nieuwe exercitie | Jan Lebens | 287 |
1e | Nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 382,3 |
2e | Beste commandant nieuwe presentatie | Jan Lebens | 363,8 |
3e | Korpsschieten A-zestal | Sint Salvius Limbricht | |
1e | Korpsschieten B-zestal | Sint Salvius Limbricht | |
1e | Korpsschieten C-zestal | Sint Salvius Limbricht C2 | |
2e | Korpsschieten C-zestal | Sint Salvius Limbricht C1 |
Uitslagen ZLF Maasbracht
Prijs | Onderdeel | Naam | Punten |
---|---|---|---|
1e (nl) | Beste houding optocht nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 189 |
3e (nl) | Beste vaandeldrager nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 187 |
2e | Beste Bielemannengroep | Sint Salvius Limbricht | 185 |
2e | Beste nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 3652 |
2e | Beste commandant nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 191 |
1e | Solisten 2e divisie tamboers | Rudi Hendriks | 425 |
1e | Solisten 5e divisie tamboers | Rowdy Heijligers | 417 |
1e | Solisten jeugddivisie tamboers | Marco Lebens | 424 |
Uitslagen OLS 2011 Stokkem
Prijs | Divisie | Naam | Punten |
---|---|---|---|
6e | 5e slagwerk | Rowdy Heijligers | 86,80 |
1e | 5e blaaswedstrijden | Stefanie Vleeshouwers | 82 |
1e | Jeugddivisie blaaswedstrijden | Eric Hermans | 85,50 |
1e | 1e Sectie B | Drumband | 1779 |
5e | Beste commandant nieuwe exercitie | Jan Lebens | 178,10 |
3e | Beste tambour majoor 1e divisie | Math Cremers | 174 |
7e | Beste defile NEG (Nieuwe exercitie gewapend) | Schutterij Sint Salvius Limbricht | 356 |
Koningschieten 2011
Titel | Naam | Aantal schoten |
---|---|---|
Jonker | Michelle Vleeshouwers | |
Drumbandkoning | Rudi Hendriks | 372 |
Koning | Salvian van Cleef | 248 |
Cafe Salden bokaal | Roy Cremers |
Bondsfeest Schinnen 2011
Onderdeel | Naam | Punten | Prijs |
---|---|---|---|
Drumbands Sectie B klaroenkorpsen 1e Divisie | Sint Salvius Limbricht | 83,3 | 1e |
Mooiste geheel Klasse A | Sint Salvius Limbricht | 277 | 3e |
Beste vaandeldrager | Sint Salvius Limbricht (Ton Kleintjes) | 283 | 1e |
Mooiste Bielemangroep | Sint Salvius Limbricht (Peter Schaeks) | 188 | 1e |
Beste tamboer Jeugddivisie | Marco Lebens | 83,5 | Ere |
Beste tamboer Jeugddivisie | Patrick Timmers | 82,2 | 1e |
Beste tamboer 5e Divisie | Cyriel Lemans | 83 | 1e |
Beste Hoornblazer Jeugddivisie | Erik Hermans | 81,2 | 1e |
Beste Hoornblazer 5e divisie | Michelle Vleeshouwers | 1e | |
Beste tamboer-majoor | Sint Salvius Limbricht (Math Cremers) | 94 | 2e |
Beste commandant nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht (Jan Lebens) | 26 | 1e |
Nieuwe exercitie | Sint Salvius Limbricht | 201,5 | 1e |
Uitslagen 1e Bondsfeest 2011 te Limbricht
Prijs | Deelnemer | Plaats | Punten |
---|---|---|---|
Beste Houding optocht, klasse A | |||
Ere prijs | Oirsbeek | 285,5 | |
1e prijs | Schimmert | 282 | |
2e prijs | Amstenrade | 279 | |
Beste Houding optocht, klasse B | |||
Ere prijs | Schinnen | 275,5 | |
1e prijs | Geleen | 274 | |
2e prijs | Meerssen | 273 | |
Beste Houding optocht, klasse C | |||
Ere prijs | Brunssum | 278 | |
1e prijs | Heerlen | 269 | |
2e prijs | Stein | 268 | |
Beste defilé, klasse A | |||
Ere prijs | Amstenrade | 281 | |
1e prijs | Oirsbeek | 281 | |
2e prijs | Schimmert | 277 | |
Beste defilé, klasse B | |||
Ere prijs | Vaesrade | 275 | |
1e prijs | Geleen | 271 | |
2e prijs | Merkelbeek | 269 | |
Beste defilé, klasse C | |||
Ere prijs | Puth | 272 | |
1e prijs | Brunssum | 269 | |
2e prijs | Heerlen | 267 | |
Mooiste militair uniform | |||
1e prijs | Vaesrade | 281 | |
Mooiste fantasie uniform | |||
1e prijs | Schimmert | 276 | |
Hoogst aantal gewapende leden | |||
1e prijs | Amstenrade | 29 | |
Mooiste Koningin (18) | |||
Ere prijs | Doenrade | 190 | |
1e prijs | Vaesrade | 188 | |
1e prijs | Schimmert | 186 | |
1e prijs | Spaubeek | 185 | |
Mooiste koning (in uniform) (19) | |||
Ere prijs | Doenrade | 189 | |
1e prijs | Amstenrade | 187 | |
1e prijs | Spaubeek | 185 | |
Mooiste koning (in jacquet) (20) | |||
Ere prijs | Schimmert | 184 | |
Mooiste keizerin (21) | |||
Ere prijs | Brunssum | 179 | |
Mooiste keizer (22) | |||
Ere prijs | Brunssum | 181 | |
Mooiste generaal (23) | |||
1e prijs | Oirsbeek | 169 | |
2e prijs | Vaesrade | 163 | |
Modelste generaal (24) | |||
1e prijs | Klimmen | 185 | |
2e prijs | Geleen | 175 | |
Beste vaandeldrager (25) | |||
Ere prijs | Oirsbeek | 283 | |
1e prijs | Amstenrade | 281 | |
2e prijs | Schimmert | 278 | |
3e prijs | Vaesrade | 277 | |
Mooiste Marketenstergroep (26) | |||
1e prijs | Vaesrade | 173 | |
2e prijs | Schaesberg | 173 | |
3e prijs | Sweikhuizen | 169 | |
Mooiste binnenkomen Klasse A | |||
Ere prijs | Oirsbeek | 140 | |
1e prijs | Klimmen | 139,25 | |
2e prijs | Spaubeek | 138 | |
Mooiste binnenkomen Klasse B | |||
Ere prijs | Geleen | 134,5 | |
1e prijs | Meerssen | 134,25 | |
2e prijs | Vaesrade | 133,75 | |
Mooiste binnenkomen Klasse C | |||
Ere prijs | Brunssum | 132 | |
1e prijs | Sweikhuizen | 130,5 | |
2e prijs | Heerlen | 130,5 | |
Mooiste geheel | |||
Ere prijs | Schimmert | 285 | |
1e prijs | Spaubeek | 283 | |
2e prijs | Oirsbeek | 283 | |
3e prijs | Vaesrade | 282 | |
Beste Tamboer 5e divisie (2) | |||
Ere prijs | M. Meijs | Puth | 84,5 |
1e prijs | L. Muris | Geleen | 84,1 |
1e prijs | H. Meijs | Puth | 83,7 |
Beste Tamboer 4e divisie (3) | |||
Ere prijs | D. Goffin | Doenrade | 86,3 |
1e prijs | R. Nieste | Geleen | 84,6 |
Mooiste bordjesdrager in uniform (13) | |||
Ere prijs | Stein | 281 | |
1e prijs | Brunssum | 280 | |
2e prijs | Oirsbeek | 279 | |
3e prijs | Doenrade | 278 | |
4e prijs | Spaubeek | 276 | |
Mooiste bielenmangroep (14) | |||
1e prijs | Schinnen | 187 | |
2e prijs | Vaesrade | 180 | |
Beste blazer jeugd-divisie (6) | |||
Ere prijs | F. Lemmens | Geleen | 84,2 |
Beste blazer 5e divisie (7) | |||
Ere prijs | I. Peil | Geleen | 81,8 |
Beste linkerguide (28) | |||
1e prijs | Spaubeek | 188 | |
2e prijs | Klimmen | 185 | |
Beste rechterguide (29) | |||
1e prijs | Spaubeek | 188 | |
2e prijs | Klimmen | 185 | |
Beste commandant nieuwe presentatie (31) | |||
Ereprijs | Oirsbeek | 368,75 | |
1e prijs | Amstenrade | 365,75 | |
2e prijs | Heerlerheide | 361,75 | |
3e prijs | Schimmert | 358,5 | |
Oude excercitie | |||
1e prijs | Oirsbeek | 148,5 | |
2e prijs | Klimmen | 142 | |
3e prijs | Spaubeek | 137 | |
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse A | |||
Ere prijs | Oirsbeek | 706,5 | |
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse B | |||
Ere prijs | Vaesrade | 680,8 | |
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse C | |||
Ere prijs | Brunssum | 679 | |
Korpsschieten A-zestal | |||
1e prijs | Merkelbeek | ||
2e prijs | Schinnen | ||
3e prijs | Meerssen | ||
4e prijs | Oirsbeek | ||
5e prijs | Schaesberg | ||
Korpsschieten B-zestal | |||
1e prijs | Spaubeek | ||
2e prijs | Merkelbeek | ||
3e prijs | Schimmert | ||
4e prijs | Geleen | ||
5e prijs | Schinnen | ||
Korpsschieten C-zestal | |||
1e prijs | Geleen | ||
2e prijs | Schaesberg | ||
3e prijs | Schimmert |