logo_ols_2009Schutterij Sint Salvius zal als nummer 139 op het komende OLS in de optocht lopen. Vorige week dinsdag heeft hiervan reeds de loting plaats gevonden. Het OLS vind dit jaar plaats in Neer, en de organisatie is in handen van Schutterij St. Sebatianus.

Loting d.d. 10-02-2009:

1 Bussen Schutten Neer
2 Het Heilig Kruis Grevenbicht
3 St. Servatius Raam (B)
4 DD Stadsschutterij Maastricht
5 St. Nicolaas & St. Antonius Budel
6 St. Mon & St. Gondulphus 1 Maasmechelen (B)
7 St. Joseph Waubach
8 St. Agatha Haelen
9 St. Joseph Sweijkhuizen
10 St. Sebastianus Beegden
11 St. George Simpelveld
12 Breydelzonen Kessenich (B)
13 St. Antonius Nederweert
14 St. Job Leuken-Weert
15 Wilhelmina Hingen
16 St. Urbanus Montfort
17 St. Joris Kaulille (B)
18 St. Sebastianus Spekholzerheide
19 St. Paulus Roggel
20 St. Sebastianus Sevenum
21 Stadsschutterij St. Rosa Sittard
22 St. Martinus Horn
23 St. Trudo Opitter (B)
24 St. Catharina Stramproy
25 St. Jozef-gilde Lommel (B)
26 St. Leonardus Panningen
27 St. Eligius & Juliana Schinveld
28 St. Martinus Kessenich (B)
29 St. George & St. Sebastianus Beesel
30 Gregorius de Grote Brunssum
31 St. Mon. & St. Gondulphus Rotem (B)
32 St. Joseph Buchten
33 St. Barbara Leveroy
34 St. Antonius Slek-Echt
35 St. Sebastianus Laar-Weert
36 St. Sebastianus Schinnen
37 St. Severinus Grathem
38 ’t Zandakkergilde St. Jan Venray
39 St. Petrus Roggel
40 St. Sebastiaan As (B)
41 St. Joseph Vijlen
42 St. Hubertus Kessel
43 St. Andreas Maasbracht
44 St. Nicolaas Meijel
45 St. Sebastianus Voerendaal
46 St. Stephanus Dieteren
47 St. Hubertus Manestraat (B)
48 St. Hubertus Schaesberg
49 St. Joseph Stein
50 St. Jan Grubbenvorst
51 St. Sebastiaan Heerlerheide
52 St. Ambrosius Kinrooi (B)
53 St. Joris Wessem
54 St. Martinus Dilsen (B)
55 St. Lambertus Helden
56 St. Martinus Houthem-St. Gerlach
57 St. Martinus Niel bij As (B)
58 St. Antonius & St. Petrus Baarlo
59 St. Martinus Linne
60 St. Sebastiaan Dorne (B)
61 St. Hubertus Ubachsberg
62 St. Hubertus Nattenhoven
63 St. Jan Baexem
64 Nachtwachtgilde Berg & Terblijt
65 St. Michaël Thorn
66 Ons Genoegen Siebengewald
67 St. Lucia Horst
68 St. Paulus Epen
69 St. Nicolaas Susteren
70 Akkermansgilde Venlo
71 St. Dionysius Opoeteren (B)
72 St. Lambertus Neeritter
73 St. Lambertus Louwel (B)
74 St. Sebastianus Ell
75 St. Petrus & St. Paulus Susteren
76 St. Hubertus Tegelen
77 St. Matthias & St. Cornelius Posterholt
78 St. Hieronymus 1885 Biest-Weert
79 St. Amandus Opglabbeek (B)
80 St. Barbara Meerssen
81 St. Lambertus Oirsbeek
82 Prins Hendrik St. Odiliënberg
83 St. Michaël Ool
84 St. Sebastianus Heerlen
85 St. Joris St. Joost
86 St. Hubertus Beringe
87 St. Sebastianus Herkenbosch
88 St. Joseph St. Geertruid
89 St. Antonius Altweerterheide
90 St. Ansfried Thorn
91 St. Urbanus Belfeld
92 HH Marcellinus & St. Petrus Geleen
93 St. Laurentius Spaubeek
94 St. Pieter Leut (B)
95 St. Martinus Kinrooi (B)
96 St. Willibrordus Obbicht
97 St. Elisabeth Stokkem (B)
98 St. Sebastiaan Schimmert
99 St. Catharina Beek (B)
100 St. Martinus Vaesrade
101 St. Sebastianus Heel
102 St. Martinus Tegelen
103 St. Jacobus Hunsel
104 St. Anna Maasbree
105 St. Sebastianus Eys
106 St. Odilia Ospeldijk
107 St. Jan Nieuwstadt
108 St. Brigida Noorbeek
109 St. Catharina 1480 Weert
110 St. Mauritius Strucht
111 St. Nicolaas Heythuysen
112 St. Lambertus Broeksittard
113 St. Aldegundis Buggenum
114 St. Sebastiaan Grote Brogel (B)
115 St. Sebastiaan St. Huibrechts-Lille (B)
116 St. Sebastianus Margraten
117 St. Pieter Elen (B)
118 St. Anthonius Tegelen
119 St. Remigius Meerssen
120 St. Gregorius Illikhoven
121 St. Lucie Nederweert
122 St. Sebastianus Puth
123 St. Rochus Stevensweert
124 St. Urbanus Maasniel
125 St. Margaretha Ittervoort
126 St. Antonius Stramproy
127 St. Laurentius Bocholt (B)
128 St. Mon & St. Gondulphus 2 Maasmechelen (B)
129 Eendracht Grevenbicht
130 St. Andreas Melick
131 St. Sebastianus Klimmen
132 St. Laurentius Meeswijk (B)
133 St. Barbara Reuver
134 St. Martinus Born
135 St. Sebastianus Mheer
136 St. Martinus Asenray
137 St. Petrus Kelpen-Oler
138 St. Leendert Urmond
139 St. Salvius Limbricht
140 St. Oda Boshoven
141 St. Martinus Maasbree
142 Kon. Gilde St. Sebastiaan Lommel (B)
143 St. Sebastianus Mechelen
144 St. Gertrudis Amstenrade
145 St. Michaël Doenrade
146 St. Cornelius Swartbroek
147 St. Urbanus Grashoek
148 St. Anna Merum
149 St. Johannes & St. Clemens Merkelbeek
150 St. Michaël Brachterbeek
151 St. Martinus Holtum
152 St. Barbara Tungelroy
153 St. Martinus Vlodrop
154 St. Harlindis & St. Relindis Ellikom (B)
155 St. Willibrordus Meijel
156 St. Thomas van Aquino Blerick
157 St. Maternus Wijlre
158 St. Martinus Grootbeersel (B)
159 Jonge & Oude Nobele Valkenburg