In Vaesrade vond afgelopen zondag het 3e bondsfeest plaats van de bond St. Gerardus. Enkele goede resultaten werden ook nu gehaald met als uitschieter de Drumband die een mega score van 105 punten behaalde en hiermee fier aan kop gaat in hun divisie voor het behalen van de jaarbeker.

Bij het schieten vielen een bijzonder hoog aantal afvallers te noteren in de eerste opschiet rondes, waardoor het B zestal reeds in de 2e ronde de overwinning van dit feest kon behalen. Het A zestal diende 2 rondes langer te schieten, en trok in de finale met Doenrade aan het langste eind.


Beste Tamboer jeugd-divisie
Ere prijs H. Meijs Puth 50,3 pnt
1e prijs S. Hundscheid Oirsbeek 50,3 pnt
1e prijs M. Meijs Puth 49,7 pnt
1e prijs M. Lebens Limbricht 49,4 pnt
Beste Tamboer 5e divisie
Ere prijs S. Debije Oirsbeek 51,2 pnt
1e prijs J. Poels Amstenrade 50,9 pnt
Beste Tamboer 4e divisie
Ere prijs D. Goffin Doenrade 50,4 pnt
Beste Tamboer 3e divisie
Ere prijs S. Smeets Geleen 50,9 pnt
Beste Tamboer 1e-divisie
Ere prijs M. Beugels Oirsbeek 51,9 pnt
Beste blazer jeugd-divisie
Ere prijs M. Vleeshouwers Limbricht 50,3 pnt
1e prijs D. Dols Klimmen 49,8 pnt
Beste blazer 5e divisie
Ere prijs S. Vleeshouwers Limbricht 50,8 pnt
1e prijs M. Timmers Limbricht 50,2 pnt
Jongste solist
L. Willems Amstenrade 15 juli 2000
Oudste schutter in uniform
J. Colin Heerlen 12 september 1923
Mooiste bordjesdrager in uniform
Ere prijs Oirsbeek 171,0 pnt
1e prijs Heerlerheide 170,0 pnt
2e prijs Klimmen 170,0 pnt
3e prijs Amstenrade 168,0 pnt
4e prijs Brunssum 168,0 pnt
Mooiste bielenmangroep
1e prijs Schinnen 182,0 pnt
2e prijs Limbricht 179,0 pnt
Mooiste sappeursgroep
1e prijs Meerssen 170,0 pnt
Mooiste sappeursgroep <16 jaar
1e prijs Meerssen 162,0 pnt
Mooiste Koningin
Ere prijs Brunssum 181,0 pnt
1e prijs Geleen 179,0 pnt
2e prijs Amstenrade 177,0 pnt
3e prijs Doenrade 172,0 pnt
Mooiste koning (in uniform)
Ere prijs Brunssum 177,0 pnt
1e prijs Amstenrade 171,0 pnt
2e prijs Merkelbeek 168,0 pnt
Mooiste keizerin
Ere prijs Sweikhuizen 176,0 pnt
Mooiste keizer
Ere prijs Sweikhuizen 176,0 pnt
Mooiste generaal
1e prijs Spaubeek 181,0 pnt
2e prijs Doenrade 180,0 pnt
Modelste generaal
1e prijs Klimmen 170,0 pnt
Beste vaandeldrager
Ere prijs Klimmen 185,0 pnt
1e prijs Amstenrade 185,0 pnt
2e prijs Geleen 185,0 pnt
3e prijs Limbricht 185,0 pnt
Mooiste Marketenstergroep
1e prijs Schaesberg 185,0 pnt
2e prijs Schinnen 181,0 pnt
3e prijs Puth 181,0 pnt
Mooiste binnenkomen Klasse A
Ere prijs Klimmen 79,0 pnt
1e prijs Schimmert 78,0 pnt
2e prijs Amstenrade 76,0 pnt
Mooiste binnenkomen Klasse B
Ere prijs Schinnen 78,0 pnt
1e prijs Meerssen 71,0 pnt
2e prijs Merkelbeek 68,0 pnt
Mooiste binnenkomen Klasse C
Ere prijs Schaesberg 71,0 pnt
1e prijs Sweikhuizen 67,0 pnt
2e prijs Heerlen 66,0 pnt
Mooiste geheel
Ere prijs Klimmen 190,0 pnt
1e prijs Schimmert 187,0 pnt
2e prijs Amstenrade 184,0 pnt
3e prijs Oirsbeek 181,0 pnt
Beste Houding optocht, klasse A
Ere prijs Schimmert 178,0 pnt
1e prijs Spaubeek 176,0 pnt
2e prijs Klimmen 176,0 pnt
Beste Houding optocht, klasse B
Ere prijs Geleen 167,0 pnt
1e prijs Schinnen 163,0 pnt
2e prijs Heerlerheide 160,0 pnt
Beste Houding optocht, klasse C
Ere prijs Schaesberg 172,0 pnt
1e prijs Heerlen 163,0 pnt
2e prijs Puth 160,0 pnt
Beste defilé, klasse A
Ere prijs Spaubeek 190,0 pnt
1e prijs Amstenrade 190,0 pnt
2e prijs Klimmen 189,0 pnt
Beste defilé, klasse B
Ere prijs Geleen 185,0 pnt
1e prijs Heerlerheide 182,0 pnt
2e prijs Schinnen 181,0 pnt
Beste defilé, klasse C
Ere prijs Schaesberg 184,0 pnt
1e prijs Heerlen 174,0 pnt
2e prijs Sweikhuizen 168,0 pnt
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse A
Ere prijs Klimmen 444,0 pnt
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse B
Ere prijs Schinnen 422,0 pnt
H.A.P. Optocht, defilé en binnenkomen, klasse C
Ere prijs Schaesberg 427,0 pnt
Mooiste militair uniform
1e prijs Doenrade 185,0 pnt
Mooiste fantasie uniform
1e prijs Schimmert 175,0 pnt
Hoogst aantal gewapende leden
1e prijs Schimmert 31 leden
Oude excercitie
1e prijs Klimmen 164,0 pnt
2e prijs Oirsbeek 162,0 pnt
3e prijs Spaubeek 161,0 pnt
Nieuwe excercitie
1e prijs Limbricht 292,0 pnt
Beste commandant oude exercitie
1e prijs Klimmen 173,0 pnt
2e prijs Spaubeek 165,0 pnt
Beste linkerguide
1e prijs Spaubeek 185,0 pnt
2e prijs Klimmen 182,0 pnt
Beste rechterguide
1e prijs Spaubeek 190,0 pnt
2e prijs Klimmen 185,0 pnt
Beste commandant nieuwe exercitie
1e prijs Limbricht 171,0 pnt
Beste commandant nieuwe presentatie
Ere prijs Amstenrade 236,0 pnt
1e prijs Klimmen 234,0 pnt
2e prijs Spaubeek 231,0 pnt
3e prijs Schaesberg 229,0 pnt
Drumbands sectie A (zonder klaroenen) 3e div.
1e prijs Stein 101,0 pnt
Drumbands sectie B (met klaroenen) 1e-div.
1e prijs Klimmen 105,5 pnt
Drumbands sectie B (met klaroenen) 2e div.
1e prijs Limbricht 105,0 pnt
Drumbands sectie B (met klaroenen) 4e divisie
1e prijs Geleen 103,0 pnt
Drumbands sectie C 4e divisie
1e prijs Doenrade 98,5 pnt
Beste tamboer-majoor
Ere prijs Amstenrade 97,0 pnt
1e prijs Schimmert 95,5 pnt
2e prijs Oirsbeek 94,5 pnt