Gisterenavond vond in Grevenbicht de eerste officiële plichtpleging plaats t.b.v. het OLS 2014 te Grevenbicht.

ols2014_logoMiddels loting werd de volgorde bepaald van de optocht voor het Oud Limburgs Schuttersfeest 2014 te Grevenbicht. De eerste 2 optochtnummer mogen door de organiserende vereniging worden bepaald, de overige nummers worden geloot.

De zustervereniging van de organiserende schutterij Eendracht Grevenbicht (Schutterij van het Heilig Kruis) opent de optocht die op 6 juli 2014 door de straten van Grevenbicht zal trekken, achter het Heilig Kruis Grevenbicht zullen nog 147 schutterijen aanlopen om het volledige deelnemersaantal op 148 te zetten.

Schutterij Sint Salvius Limbricht heeft nummer 33 in de optocht toebedeeld gekregen.

De volledige loting:

OptochtnummerVereniging
1Het Heilig Kruis Grevenbicht
2Sint Willibrordus Obbicht
3Sint Monulphus en Gondulphus 1 Maasmechelen
4Koninklijke Gilde Sint Sebastiaan Lommel
5Sint Micha‘l Ool
6Sint Martinus Kessenich
7Sint Maternus Wijlre
8Sint Sebastianus Puth
9Sint Joseph Buchten
10Sint Sebastianus Sevenum
11Sint Antonius Altweerterheide
12Sint Catharina 1480 Weert
13Sint Joris Sint Joost
14Sint Sebastianus Mechelen
15Sint Thomas van Aquino Blerick
16Sint Martinus Grootbeersel
17Sint Oda Boshoven-Weert
18Sint Micha‘l Brachterbeek
19Sint Monulphus en Gondulphus Rotem
20Sint Martinus Linne
21Sint Sebastiaan Grote-Brogel
22Sint Margaretha Ittervoort
23Sint George Simpelveld
24Sint Andreas Melick
25Sint Barbara Reuver
26Sint Lucia Horst
27Sint Johannes & Sint Clemens Merkelbeek
28Sint Sebastianus Klimmen
29Sint Petrus Kelpen-Oler
30Sint Antonius Stramproy
31Sint Nicolaas Meijel
32Sint Willibrordus Meijel
33Sint Salvius Limbricht
34Sint Rochus Stevensweert
35Sint Harlindis & Sint Relindis Ellikom
36Sint Laurentius Meeswijk
37Sint Remigius Meerssen
38Sint Martinus Asenray
39Sint Sebastianus Mheer
40Sint Martinus Maasbree
41Sint Laurentius Bocholt
42Sint Anna Merum
43Sint Gertrudis Amstenrade
44Sint Martinus Born
45Bussen Schutten Neer
46Sint Petrus Roggel
47Sint Job Leuken-Weert
48Sint Hubertus Schaesberg
49't Zandakker Gilde Sint Jan Venray
50Sint Catharina Stramproy
51Sint Sebastianus Schinnen
52Sint Stephanus Dieteren
53Ons Genoegen Siebengewald
54Sint Cornelius Swartbroek
55Sint Joseph Sweikhuizen
56Sjtadssjöštterie Sint Rosa Sittard
57Sint Joris Kaulille
58Prins Hendrik Sint Odili‘nberg
59Sint Odilia Ospeldijk
60Sint Lambertus Helden
61Sint Petrus & Sint Paulus Susteren
62Sint Paulus Roggel
63Sint Jozefgilde Lommel
64Sint Gregorius de Grote Brunssum
65Sint Barbara Leveroy
66Sint Sebastianus Laar-Weert
67Sint Sebastianus Neer
68Sint Mauritius Strucht
69Sint Sebastianus Spekholzerheide
70Sint Martinus Horn
71Sint Leonardus Panningen-Egchel
72Sint Dionysius Opoeteren
73Sint Barbara Tungelroy
74Sint Antonius Nederweert
75Wilhelmina Hingen
76Sint Joseph Stein
77Sint Sebastianus Beegden
78Sint Hubertus Manestraat
79Sint Antonius Slek-Echt
80Sint Urbanus Grashoek
81Sint Hubertus Nattenhoven
82Sint Severinus Grathem
83Sint Martinus Dilsen
84Sint Nicolaas en Sint Antonius Budel
85Sint Sebastiaan As
86Breydelzonen Kessenich
87Sint Joris Wessem
88Sint Jan Nieuwstadt
89Sint Sebastiaan Heerlerheide
90Sint Lambertus Molenbeersel
91Sint Ansfried Thorn
92Sint Micha‘l Thorn
93Sint Joseph Waubach
94Sint Jan Baexem
95Sint Lambertus Louwel
96Sint Amandus Opglabbeek
97Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
98Sint Sebastianus Ell
99Sint Lucie Nederweert-Eind
100Sint Micha‘l Doenrade
101Sint Paulus Epen
102Sint Sebastianus Voerendaal
103Sint Urbanus Maasniel
104Sint Martinus Niel bij As
105Sint Matthias & Sint Cornelius Posterholt
106Sint Martinus Kinrooi
107Sint Georgius en Sint Sebastianus Beesel
108Sint Hubertus Ubachsberg
109Sint Nicolaas Susteren
110Het Nachtwachtgilde Berg en Terblijt
111Sint Elisabeth Stokkem
112Akkermansgilde Venlo
113Sint Hubertus Kessel
114Sint Jan Grubbenvorst
115Sint Sebastiaan Dorne
116Sint Joseph Vijlen
117Sint Lambertus Oirsbeek
118Sint Lambertus Neeritter
119Sint Urbanus Montfort
120Sint Brigida Noorbeek
121Sint Agatha Haelen
122Sint Sebastiaan Schimmert
123Sint Anthonius Tegelen
124Sint Martinus Vlodrop
125Sint Sebastiaan Sint Huibrechtslille
126Sint Sebastianus Heerlen
127Sint Aldegundis Buggenum
128Sint Catharina Beek
129HH Marcellinus & Sint Petrus Geleen
130Sint Hubertus Beringe
131Sint Lanbertus Broeksittard
132Sint Sebastianus Herkenbosch
133Sint Gregorius Illikhoven
134Sint Martinus Tegelen
135Sint Sebastianus Eys
136Sint Nicolaas Heythuysen
137Sint Jacobus Hunsel
138Sint Barbara Meersen
139Sint Sebastianus Margraten
140Sint Martinus Vaesrade
141Sint Leendert Urmond
142Sint Laurentius Spaubeek
143Sint Sebastianus Heel
144Sint Urbanus Belfeld
145Sint Martinus Houthem-Sint Gerlach
146Sint Martinus Holtum
147Sint Servatius Raam
148Sint Ambrosius Lommel